..::Smajl computers::..

Jihočeský kraj

Rady, triky a návody

..::Jak stahovat z YouTube

Našli jste na YouTube.com video, jehož zvukovou stopu byste si chtěli stáhnout do audiosouboru ve formátu MP3?
K dispozici je mnoho programů na stahování videa a na konverzi stažených FLV souborů, ale jejich použití je zbytečně složité. Mnohem jednodušší je využít některý z následujících on-line nástrojů:
  • Vid To MP3 -- zadáte adresu stránky s videem na YouTube a kliknte na tlačítko Download. Aplikace video stáhne, převede zvuk na MP3 a nabídne odkaz na stažení (Download MP3). Názorně zobrazuje průběh stahování a převodu, na žádné problémy jsem nenarazil. Snad jen reklam je na stránce trochu moc.

  • FLV.TO (FLV to MP3 Online Converter) -- ještě o něco jednodušší než předešlý nástroj, s lepší indikací průběhu stahování a konverze a s menším počtem reklam. Zpočátku mi ale nějak nefungoval a rozběhl se teprve na třetí pokus.

  • Media Converter -- jak název napovídá, umí víc různých konverzí a převod videa z YouTube na MP3 je jen jedna z možností. Ovládání je proto složitější a smysl má asi jen tehdy, pokud využijete pokročilejší nastavení.

  • Zamzar -- oproti předešlým umí převádět i lokální soubory. Nenabídne vám ale výsledný soubor ke stažení. Místo toho vám ho pošle e-mailem.

  • Vixy.net (častonefunguje)
  • 1.Otevřeme si stránku YouTube.com
    2.Otevřeme si stránku vixy.net
    3.Najdeme si nějaké video na YouTube a zkopírujeme odkaz např.: http://www.youtube.com/watch?v=ZgXmwCbnIhc a zkopírujeme to do té kolonky na webu vixy.net a dáme Start a to je vše...
Žádné komentáře
 
REKLAMNÍ ČÁST WEBU

TOPlist
Image
Hosted by ImageShack.us Hry, návštěvnost, výdělek na internetu, výměna odkazů, ikonek